Nagrodzeni w konkursie Retailers Awards
Nagrodzeni w konkursie Retailers Awards

– Zostaliśmy wyróżnieni już po raz drugi, co pokazuje, że zmierzamy w dobrą stronę. Zobaczycie nas w kolejnych lokalizacjach, na obecnej liczbie sklepów na pewno się nie zatrzymamy – mówił podczas wręczenia nagrody Retailers’ Awards Marek Janeczko, Chief Operating Officer, członek zarządu Grupy Smyk.

– Dziękujemy wszystkim naszym współpracownikom. To dla Tous wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy – powiedziała Agnieszka Pala, dyrektor zarządzający – współwłaściciel firmy Oriens Bijou.

Nagroda motywacją do rozwoju

– Dziękujemy za wyróżnienie. Jesteśmy zaszczyceni tym bardziej, że właśnie teraz, gdy jesteśmy w trakcie przejmowania sieci Real, potrzebujemy Państwa wsparcia. Chcę podkreślić, że już 14 hipermarket Real działa pod szyldem Auchan. Kolejne przejęcia wkrótce – powiedział Francois Colombie, przewodniczący Rady Nadzorczej Auchan Polska i Ukraina.

– Właśnie otworzyliśmy 1000 drogerię. Na tym nie koniec. Do 2018 roku chcemy być właścicielem 1,6 tys. drogerii. Dziękujemy za wsparcie w rozwoju – mówił Piotr Zieliński, pełnomocnik zarządu ds. centrów handlowych, Rossmann.

23 nagrodzonych

To tylko niektóre z podziękowań i zapowiedzi dalszej ekspansji przedstawicieli nagrodzonych marek.

Przypomnijmy wśród laureatów SCF 2015 są także: 4F, Douglas, Manicure Express, Fabryka Formy, RTV Euro AGD, Medicine, Neo, iSpot, Green Caffè Nero, Bobby Burger, Pepco, CCc, Home&You, Matras, Monnari, Vistula, H&M i LPP.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Statuetki Retailers’ Awards 2015 przyznano już po raz trzeci. nagrody najlepszym najemcom na polskim rynku wręczono w 23 kategoriach. Uroczystość odbyła się 3 marca 2015 roku na stadionie Legii Warszawa podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Targi Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędą się w dniach 16–17 września w warszawskim Centrum EXPO XXI. W Forum weźmie udział ponad 1400 osób, w tym przedstawiciele 330 sieci handlowych.