New Balance
New Balance

Krakowskie centrum handlowe Bonarka City Center kontynuuje ekspansję kategorii sportowej. Do grona najemców o tym profilu działalności dołączył New Balance – amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania.

Nowo otwarty salon New Balance ma 126 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na poziomie 1.

Szersza oferta dla mężczyzn

– W Bonarka City Center naszym priorytetem było zawsze oferowanie klientom jak największego wyboru, zarówno w kontekście szerokości, jak i głębokości oferty. W ostatnich miesiącach znacznemu pogłębianiu uległa oferta kierowana do mężczyzn. Dla nich także bardzo interesujące są sklepy sportowe. Bonarka staje się więc coraz atrakcyjniejszym miejscem na męskie zakupy – komentuje Iwo Knopik, koordynator ds. marketingu TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów.

Centrum wielofunkcyjne

Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.