Galeria Leszno
Galeria Leszno

Do grona najemców Galerii Leszno dołączy sklep polskiej marki z modą męską – Bytom.

Sklep marki Bytom, o powierzchni 110 mkw., będzie działał na poziomie 1 galerii, obok sklepu Top Secret. Bytom to czołowy polski producent wysokiej klasy odzieży męskiej.

Zapotrzebowanie na salony dedykowane

– Otwarcie w Galerii Leszno kolejnego salonu z odzieżą męską, tym razem marki Bytom, jest odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku i rosnące zapotrzebowanie na salony dedykowane stricte modzie męskiej. W ofercie sklepu Bytom klienci galerii będą mogli znaleźć nie tylko eleganckie garnitury i koszule, ale również odzież casual. Serdecznie zapraszamy – mówi Kamila Kiersikowska, dyrektor Galerii Leszno.

Galeria Leszno to największe w regionie centrum handlowe. Obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany jest w południowej części miasta przy drodze krajowej S5 Wrocław-Poznań. Galeria posiada dogodną lokalizację oraz bezpłatny parking naziemny. Jest to przykład wielofunkcyjnego centrum łączącego sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz rozrywkę. W ofercie handlowej Galerii Leszno znajduje się 100 lokali w tym supermarket Intermarche, market budowlany Praktiker, Media expert oraz znane marki modowe takie jak: H&M, Sinsay, Mohito, Reservet, CCC. Ponadto Galeria posiada szeroki wybór restauracji i kawiarni. To również centrum rozrywki, w Galerii mieści się fitness club Sporting, plac zabaw dla dzieci oraz 4 salowe kino Cinema 3D.

Multi Corporation

Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Leszno odpowiada firma Multi Corporation, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.