Stoisko Saller
Stoisko Saller

– Podczas Forum udało się uzgodnić pewne szczegóły, które niebawem doprowadzą do podpisania umów najmu – mówi redakcji Retailnet Jacek Zagrabski, pełnomocnik zarządu Grupy Saller, która była wystawcą Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Grupa Saller realizuje obecnie Galerię Glogovia w Głogowie oraz przygotowuje się do realizacji rekomercjalizacji i rozbudowy zakupionych obiektów m.in. w Żorach, Tarnowskich Górach, Głogowie, Mielcu i Wałbrzychu. Forum było okazją do zaprezentowania tych projektów szerokiemu gronu najemców.

Ruch na stoisku

– Jeśli chodzi o nasze projekty, to nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania i tym samym brak pracy. Odbyliśmy szereg zaplanowanych jak i wiele nieplanowanych, owocnych rozmów z przedstawicielami najemców. Siłą SCF nie są w pierwszym rzędzie nowe kontakty, ponieważ w większości przypadków tak czy tak wszyscy wszystkich znają. Siłą SCF jest możliwość odbycia wielu rozmów w jednym czasie i miejscu, które to rozmowy nierzadko prowadzą do konkretów w postaci umów najmu – podkreśla Jacek Zagrabski.

Udana edycja Forum

– Z mojego punktu widzenia bardzo udana edycja SCF, nie tylko z punktu widzenia prowadzonych rozmów, ale i organizacyjnie. Według mnie stadion Legii sprawdził się jako miejsce edycji wiosennej – podsumowuje przedstawiciel zarządu Grupy Saller.

Grupa Saller intensywnie inwestuje w Polsce i aktualnie posiada około 30 obiektów o łącznej powierzchni prawie 200 tys. mkw. Wszystkie nieruchomości spółki mają łącznie powierzchnię ok. 1,2 mln mkw. Poza Polską Grupa inwestuje także w Niemczech, Czechach i na Słowacji.