Otwarcie salonu Media Expert
Otwarcie salonu Media Expert

Do portfolio Immochan, komercjalizatora i zarządcy galerii handlowych Auchan w Polsce, dołączyła sieć Media Expert. Pierwszy salon jednej z największych sieci elektromarketów w kraju został otwarty 5 marca w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Kolejny zostanie otwarty w galerii handlowej Auchan w Gdańsku.

Najemca z branży RTV, AGD

Media Expert to jedna z największych marek branży RTV, AGD i multimedia w Polsce, obecna na rynku od 2002 roku.

Salon otwarty 5 marca w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem koło Rzeszowa, to pierwszy lokal Media Expert, jaki pojawił się w zarządzanych przez Immochan galeriach handlowych. Na powierzchni blisko 980 mkw. klienci znajdą szeroki wybór telewizorów, laptopów, tabletów, smartfonów, a także sprzętu fotograficznego.

– Media Expert to jeden z liderów branży AGD i RTV w Polsce, dlatego niezwykle cieszy nas obecność marki w naszej galerii handlowej. Otwarcie salonu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów obiektu, którzy licznie przybyli do centrum, aby skorzystać z oferowanych przez salon promocji – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Krasne.

Media Expert podpisało już także umowę na wynajem powierzchni handlowej w rozbudowanym Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Salon sprzedaży, który otworzy się w pomorskiej galerii handlowej Auchan, będzie pierwszym sklepem tej marki w Trójmieście.

CH Auchan Krasne

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. W obiekcie znajduje się blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1470 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z malutkimi dziećmi.