Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

W marcu br. otwarta zostanie pierwsza w Krakowie restauracja Trattoria la Rucola. Będzie mieścić się w Galerii Bronowice. Lokal na poziomie +1 galerii zajmie powierzchnię prawie 70 metrów kwadratowych.

Restauracja w galerii

Pizzeria Trattoria la Rucola to nowość wśród oferty gastronomicznej Galerii Bronowice. Klienci będą mieli okazję zamówić dania przygotowane ze składników, sprowadzanych na specjalne zamówienie prosto z Włoch. Lokal zaprojektowano zgodnie z tradycyjnym włoskim stylem. Restauracja zaoferuje również możliwość dostawy lub cateringu.

– Niewątpliwą atrakcją dla miłośników włoskich smaków, którzy odwiedzą Galerię Bronowice, będzie możliwość podpatrzenia w restauracji Trattoria la Rucola, jak tworzone są poszczególne specjały. Dania bowiem przygotowywane będą w formie live cooking, na oczach klientów – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Obiekt Immochan

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. W obiekcie znajduje się kilka marek po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje. Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games. Jest tu także pierwsza w galerii handlowej czytelnia z kilkutysięcznym księgozbiorem.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.