Salon Ochnik w Gemini Park Tarnów
Salon Ochnik w Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do spółki Gemini Holding, dołączyła marka Ochnik oferująca odzież i galanterię skórzaną. Salon sieci otwarty został 7 marca 2105 roku.

W lokalu o powierzchni 130 mkw. marka Ochnik zaproponuje klientom szeroki asortyment produktów skórzanych: odzieży damskiej i męskiej, torebek, dodatków, obuwia oraz akcesoriów podróżnych.

Strategia rekomercjalizacyjna GPT

– Marka Ochnik ze swoim asortymentem w idealny sposób wpisuje się w naszą strategię rekomercjalizacyjną, a otwarcie salonu jest kolejnym krokiem w jej realizacji. Z naszych badań wynika, że klienci odwiedzający tarnowskie Gemini poszukują wysokiej jakości produktów i są gotowi zapłacić za nie wyższą, ale rozsądną cenę, gdyż niski koszt przestał być ich główną determinantą zakupu. Asortyment oferowany przez markę Ochnik jest oryginalny, oraz – co dla wielu naszych klientów ważne – produkowany w stu procentach w Polsce – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

– Obecnie nasz obiekt przechodzi proces rekomercjalizacji, gdyż zależy nam na tym, aby utrzymać wiodącą pozycję na lokalnym rynku. Mamy ambicje, by stworzyć w naszym obiekcie najsilniejszą w regionie ofertę modową, skupioną wokół mocno rozpoznawalnych marek, odpowiadającą na potrzeby wszystkich grup wiekowych – podsumowuje Zbigniew Nowak.

W ofercie 130 sklepów

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.