Galeria Katowicka
Galeria Katowicka

Zlokalizowana w centrum stolicy Górnego Śląska Galeria Katowicka po raz kolejny wzbogaca swoją ofertę. 7 marca br. w obiekcie otwarto drogerię Endorphine, która zajmuje lokal o powierzchni 51,58 mkw. Zlokalizowana jest na poziomie -1

Oferta drogeryjna

– Nazwa naszego salonu nawiązuje oczywiście do endorfin – hormonów szczęścia wywołujących doskonałe samopoczucie i stany euforyczne. Oferujemy wyjątkowe, zwykle trudno dostępne, ale bardzo cenione, np. przez polskie blogerki, kosmetyki. Dodatkowym atutem produktów jest ich krajowe pochodzenie – mówi Magdalena Dąbrowska-Wcisło prezes spółki Endorphine.

Drogeria Endorphine w Galerii Katowickiej jest pierwszą w stolicy Górnego Śląska. Trudno dostępne, do kupienia tylko w małych lokalnych drogeriach produkty, zebrane zostały w jednym miejscu i w pełnych liniach. Endorphin oferuje kosmetyki kolorowe i home care, przez produkty apteczne, aż po produkty profesjonalne, przeznaczone do użytku w gabinetach kosmetycznych.

 

W drogerii znajduje się szeroki asortyment naturalnych kosmetyków polskich marek, takich jak Bielenda, Bielenda Professional, Farmona, Idee Pharm, Delia, DermoPharma, Eveline, Verona, Joko, Bell, Miraculum, Ingrid oraz Diadem.

Drogeria wzbogaca dotychczasową ofertę segmentu zdrowie i uroda Galerii Katowickiej, którą tworzą m.in.: Cameron Hair, Douglas, Estee Lauder, Flormar Proffesional Make-Up, Golden Rose, Hebe, Inglot, Yves Rocher, Jean Louis David, M∙A∙C i Muscle Clinic, nailbar „Manicure & Pedicure Marta Gajewska”, Rossmann, Sephora oraz Ziaja.

Galeria Katowicka

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic, a powierzchnia handlowa obiektu wynosi 53 tys. mkw., na której znajduje się ponad 250 lokali i punktów handlowych. Do dyspozycji klientów został oddany dwupoziomowy podziemny parking dla 1,2 tys. samochodów.

Galeria Katowicka jest połączona bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 roku.

Inwestorami projektu są Neinver Polska, PKP SA i Meyer Bergman. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za najem powierzchni handlowej Galerii Katowickiej jest Cushman & Wakefield.