Ptak Outlet
Ptak Outlet

Z początkiem kwietnia 2015 roku do grona najemców Ptak Outlet dołączy Elbrus – polska marka z odzieżą sportową. Nowy najemca zajmie w Ptak Outlet lokal o powierzchni 210 mkw.

– Zdecydowaliśmy się, aby do najemców Ptak Outlet oferujących odzież sportową, takich jak Big Star, CitySport, Alpenpark, Reebok, Puma, Adidas, dołączyć kolejną firmę, jaką jest Elbrus. To dobrze znana, europejska marka odzieżowa zdobywająca coraz większe grono sympatyków – mówi Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

Trzy sklepy Elbrus

Elbrus to jeden z brandów firmy Martes Sport, oferujący asortyment odzieży, obuwia i dodatków dla osób aktywnych fizycznie. Marka zadebiutowała z końcem 2014 roku otwierając pierwszy salon w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała. Drugi salon sieci znajduje się w lubelskim centrum wyprzedażowym.

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe należące do jedynego w Europie Miasta Mody – Ptak Fashion City skupiającego w jednym miejscu różne rodzaje handlu: hurt (Centrum Handlowe Ptak), detal (Ptak Outlet), showroom Ptak Moda ze sprzedażą internetową, stałe wystawiennictwo i targi (Ptak Expo).

Centrum z gwarantowaną obniżką cen

Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).

Ptak Outlet to centrum wyprzedażowe z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od – 30 proc. do -70 proc. w porównaniu do innych centrów handlowych.