Sportsdirect.com

SportsDirect.com – największa sieć sklepów sportowych w Wielkiej Brytanii – otwiera w ramach europejskiej ekspansji ósmy polski sklep w Rzeszowie.

SportsDirect.com tym samym rozszerza działalność w naszym kraju. Nowy salon działa od 9 marca 2015 roku w centrum handlowym Millenium Hall w Rzeszowie. Salon ma blisko 1580 mkw. powierzchni. W sklepie będzie można nabyć odzież, sprzęt i obuwie sportowe.

Ekspansja do 2020

– Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego ósmego sklepu w Polsce, a do roku 2020 zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na wszystkie najważniejszej kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Uważamy, że produkty dobrej jakości znanych marek, które oferujemy w najniższych cenach, z powodzeniem znajdą odbiorców w całej Europie – mówią cytowani w komunikacie przedstawiciele firmy.

Oprócz największych światowych marek sportowych, takich jak Nike, Adidas, Puma, Dunlop, Slazenger i wiele innych, Sports Direct posiada w asortymencie produkty ekskluzywnych marek z kategorii moda i wypoczynek przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn, w tym Kangol, Firetrap, Goldigga, Fabric, Soviet oraz No Fear.

Ponad 670 sklepów w sieci

Firma SportsDirect.com, założona w Wielkiej Brytanii w 1982 r., w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci detalicznych, powszechnie znaną zarówno na rynku sprzedaży tradycyjnej, jak i internetowej. SportsDirect.com prowadzi ponad 400 sklepów w Wielkiej Brytanii i 270 w 19 krajach Europy.