Salon Nike
Salon Nike, Shutterstock

Salon Nike w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie znacznie powiększył swoją powierzchnię. Nowo otwarty lokal ma teraz 388 metrów kwadratowych.

Większe sklepy marki

W ostatnim czasie sieć Nike dwukrotnie powiększyła swój sklep także w Katowicach w CH Silesia City Center.

Sklepy Nike działają w Polsce zarówno w największych, jak i średnich i małych centrach handlowych. Salony sieci otwierane są w różnych formatach od około 150 mkw. do ponad 400 mkw.

Wielofunkcyjne Millenium Hall

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek.

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Centrum Medyczne Lux Med.

Na terenie centrum znajduje się nowoczesny klub muzyczny Lukr. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.