Centrum Handlowe Atrium Felicity
Centrum Handlowe Atrium Felicity

Do grona najemców lubelskiego centrum handlowego Atrium Felicity dołączył salon City Sport i stoisko z kosmetykami.

Nowy sklep z City Sport zajął 277 mkw. powierzchni i znajduje się w sąsiedztwie kawiarni You&Me Cafe i salonu Primamoda. Oferta centrum poszerzyła się również o stoisko z kosmetykami i rękodziełem „Z Maroka.pl”.

Oferta Sportowa

City Sport Partner to 15 profesjonalnych salonów sportowych na terenie całej Polski. W ofercie sklepu znajdują się produkty najbardziej znanych światowych marek – Puma, Reebok, Asics, Adidas, Cat, Converse, Merrell, Ecco, Timberland, Vans, NB, Napapiri, Pepe Jeans, Palladium, Le Coq Sportif, Palladium.

City Sport poszerzył ofertę sportową Atrium Felicity, którą reprezentują już salony 4F, Intersport i Martes Sport oraz klub fitness Fabryka Formy.

Jednocześnie przy jednym z wejść do centrum powstało stoisko „Z Maroka.pl”. Wśród produktów oferowanych przez nowy punkt znajdują się m.in.: świece zapachowe, woski zapachowe, zapachy samochodowe, a także kominki i podgrzewacze do wosków, olejki, kremy, maski do twarzy i ciała i arabskie perfumy. Z Maroka.pl oferuje również marokańskie rękodzieło (tadjin), wyroby z gliny, ceramiki oraz tkanin marokańskich oraz ręcznie rzeźbione dzbanki do parzenia herbaty.

Regionalne centrum handlowe

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.