Salon Bytom
Salon Bytom

Spółka Bytom SA w lutym 2015 roku osiągnęła łączne przychody ze sprzedaży (detaliczna i hurtowa) w kwocie 7,51 mln zł, co oznacza wzrost 17% w porównaniu do analogicznego okresu roku 2014.

Wówczas spółka wypracowała łączne przychody ze sprzedaży na poziomie 6,42 mln zł.

Wyniki Bytom

Przychody ze sprzedaży sieci detalicznej Bytom SA w styczniu 2015 roku wyniosły 6,65 mln zł, a rok wcześniej 5,36 mln zł. Oznacza wzrost o 24,1% w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. Spółka również w lutym zanotowała wzrost marży brutto.

Natomiast w okresie od stycznia do lutego 2015 roku spółka Bytom zanotowała łączną sprzedaż w kwocie 16,44 mln zł, czyli wzrosła o 29,8% w porównaniu do zeszłego roku. Sama sprzedaż detaliczna w tym okresie osiągnęła poziom 15,08 mln zł, a to wzrost o 31,2%.

Sieć sklepów

Obecnie w ramach sieci Bytom działa ponad 80 sklepów na terenie kraju. W 2014 roku otwarto osiem nowych punktów sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 1 tys. mkw. Sklepy zlokalizowano m.in.: w Centrum Handlowym Lublin Felicity, CH Kalisz Amber, Galeria Łódzka, Galeria Alfa w Białymstoku, Galeria Warmińska w Olsztynie, Galeria Sfera w Bielsku Białej.

Sklepy zostały zaprojektowane w nowej aranżacji, mającej na celu zaprezentowanie zmian, jakie zaszły w oferowanych produktach. Spółka otwiera sklepy o średniej powierzchni 130 mkw.

Firma Bytom rozpoczęła swoją działalność w lipcu 1945 roku. Od 1995 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bytom w oparciu o wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesną technologią, specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji kolekcji formalnej i casualowej mody męskiej.