ewa minge sklep

Na początku kwietnia 2015 roku zostanie otwarty pierwszy salon nowej marki odzieżowej skierowanej do kobiet. Koncept został przygotowany przez polską projektantkę Ewę Minge i spółkę Esotiq & Henderson. Firma jeszcze nie podaje nazwy nowej marki.

Pierwsze salony

– Pierwszy salon nowej marki zostanie otwarty na początku kwietnia w galerii handlowej Alfa Centrum w Gdańsku. Kolejne 10 salonów również ruszy w kwietniu. Salony będą lokalizowane wyłącznie w galeriach handlowych, a ich powierzchnia będzie wynosiła od 100 do 150 mkw. Rozwój sieci salonów nowej marki, będzie opierał się na otwieraniu salonów własnych, jak również franczyzowych – mówi redakcji Retailnet.pl Karol Gajdamowicz Dyrektor Marketingu Esotiq & Henderson SA.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=XddPwx7zHI8[fve]

Brand odzieżowy

Od 2012 roku Esotiq & Henderson jest większościowym udziałowcem spółki Eva Minge Design. W roku 2015 współpraca z najbardziej znaną polską z projektantką zaowocowała stworzeniem nowej marki odzieży damskiej. W nowej marce, której nazwa na razie pozostaje tajemnicą, Eva Minge objęła stanowisko dyrektor artystycznej.

– Projektantka będzie tworzyć kolekcje typu casual dla młodych, dynamicznych kobiet poszukujących luksusu w codziennym wydaniu. Koncepcja zakłada połączenie mody haute couture z funkcjonalnością i wygodą jakiej od swojej codziennej garderoby wymagają aktywne kobiety – wyjaśnia Karol Gajdamowicz.

Esotiq & Henderson SA. zajmujące się projektowaniem, produkcja i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. Produkty firmy dostępne są w blisko 200 salonach Esotiq i Eva Minge na terenie Polski i Europy.