Galeria Rumia
Galeria Rumia

Na 21 marca br. w Galerii Rumia zaplanowano otwarcie dwukrotnie powiększonej drogerii Rossmann. Właścicielem obiektu jest spółka Upside Property.

Dotychczasowy lokal sieci Rossmann liczący około 250 mkw. znajdował się na parterze galerii. Teraz zajmie powierzchnię 520 mkw. i będzie zlokalizowany na poziomie -1.

Sieć Rossmann

Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi 11 tys. drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Grupa zatrudnia łącznie ponad 100 tys. pracowników.

W Polsce Rossmann posiada ponad 1000 sklepów. Asortyment obejmuje 15,5 tys. produktów. Są to zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych Rossmann sprzedaje także m.in. napoje, słodycze i herbaty.

Obiekt Upside Property

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.