mammut-ecommerce sklep

mammut-ecommerce sklep
Firma Mammut Absolute Alpine, szwajcarski producent odzieży i sprzętu wspinaczkowego, otworzyła sklep internetowy w Polsce, oferując innowacyjne rozwiązania swoim klientom online.

Nowy sklep oprócz standardowych rozwiązań posiada wiele nowych, ciekawych zastosowań stworzonych przez firmę i-systems.

Automatyzacja procesów online

„Oprócz standardowych rozwiązań nowa strona posiada integrację z porównywarką cenową Ceneria.pl, zaawansowany moduł linii rabatowych oraz integrację z systemem ERP Symfonia, która pozwala na sprawny przepływ danych” – mówi w rozmowie z Evigo Marcin Rutkowski z i-systems.

Na stronie znajduje się także rozbudowana wersja sklepu na Allegro, która pozwala na zarządzanie wszystkimi zamówieniami z jednego miejsca.

mammut online store
Internetowy sklep mammut.com.pl działa w oparciu o system Responsive Web Design

Internetowy sklep mammut.com.pl działa w oparciu o system Responsive Web Design
„W naszych rozwiązaniach dużą wagę przykładamy do automatyzacji procesów. Dlatego cała obsługa zamówień (od złożenia zamówienia, przez generowanie dokumentów, po wysyłkę) odbywa się w jednym miejscu – panelu obsługi sklepu. W podobny sposób działa obsługa zamówień B2B” – dodaje Rutkowski.

Rozwiązania dla klientów B2B

Dla klientów B2B został stworzony osobny sklep internetowy dostępny po rejestracji, w którym można moderować konta użytkowników, określać rabaty czy ustalać limity na zamówienia na podstawie historii zakupów.

Za zamówione produkty klienci mogą płacić kartą płatniczą lub przelewem, możliwy jest także odbiór osobisty w sklepach firmowych. Za dostawę zapłacimy od 14 do 44 zł., w zależności od wagi naszej paczki. Akceptowane są karty płatnicze i kredytowe a dostawa jest bezpłatna dla klientów, którzy złożą zamówienie powyżej 200 zł. W ciągu dwóch dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłkę będzie można odebrać także w paczkomatach InPost.

Jakość „Swiss Made”

Od ponad 150 lat firma Mammut jest dostawcą wysokiej jakości sprzętu sportowego i turystycznego którego podstawową funkcją jest bezpieczeństwo użytkownika. Mammut Absolute Alpine to połączenie designu, funkcjonalności oraz szwajcarskiej jakości.

Polskim dystrybutorem marki i właścicielem sklepu jest firma Uni-Sport, wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu sportowego i sprzętu do prac wysokościowych. Firma Mammut posiada swoje sklepy firmowe w Warszawie, Katowicach i Krakowie. W Katowicach znajduje się również outlet firmowy Mammut.

Przychody firmy opiewają 253 mln CHF, z czego 70 % przypada na rynki zagraniczne. 50 % obrotu generuje sprzedaż odzieży sportowej. Równie ważnym segmentem są liny wspinaczkowe, z produkcji których Mammut słynie na całym świecie.

Mammut współpracuje ze sportowcami, którzy regularnie użytkują, testują i uczestniczą w tworzeniu nowego sprzętu. Do tego grona zaliczają się również dwaj polscy sportowcy: ski-alpinista Szymon Styrczula – Maśniak i Andrzej Baranowski, wspinacz skałkowy i górski.