mammut ecommerce sklep

Firma Uni-Sport, polski dystrybutor marki Mammut Absolute Alpine, szwajcarskiego producenta odzieży i sprzętu wspinaczkowego, otworzyła sklep internetowy w Polsce, oferując innowacyjne rozwiązania swoim klientom online.

Nowy sklep oprócz standardowych rozwiązań posiada wiele nowych, ciekawych zastosowań stworzonych przez firmę i-systems.

Automatyzacja procesów online

„Oprócz standardowych rozwiązań nowa strona posiada integrację z porównywarką cenową Ceneria.pl, zaawansowany moduł linii rabatowych oraz integrację z systemem ERP Symfonia, która pozwala na sprawny przepływ danych” – mówi w rozmowie z Evigo Marcin Rutkowski z i-systems.

Na stronie znajduje się także rozbudowana wersja sklepu na Allegro, która pozwala na zarządzanie wszystkimi zamówieniami z jednego miejsca.

mammut online store
Internetowy sklep mammut.com.pl działa w oparciu o system Responsive Web Design

„W naszych rozwiązaniach dużą wagę przykładamy do automatyzacji procesów. Dlatego cała obsługa zamówień (od złożenia zamówienia, przez generowanie dokumentów, po wysyłkę) odbywa się w jednym miejscu – panelu obsługi sklepu. W podobny sposób działa obsługa zamówień B2B” – dodaje Rutkowski.

Rozwiązania dla klientów B2B

Jakość „Swiss Made”

Od ponad 150 lat firma Mammut jest dostawcą wysokiej jakości sprzętu sportowego i turystycznego którego podstawową funkcją jest bezpieczeństwo użytkownika. Mammut Absolute Alpine to połączenie designu, funkcjonalności oraz szwajcarskiej jakości.

Polskim dystrybutorem marki i właścicielem sklepu jest firma Uni-Sport, wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu sportowego i sprzętu do prac wysokościowych. Firma Mammut posiada swoje sklepy firmowe w Warszawie, Katowicach i Krakowie. W Katowicach znajduje się również outlet firmowy Mammut.

Przychody firmy opiewają 253 mln CHF, z czego 70 % przypada na rynki zagraniczne. 50 % obrotu generuje sprzedaż odzieży sportowej. Równie ważnym segmentem są liny wspinaczkowe, z produkcji których Mammut słynie na całym świecie.

Mammut współpracuje ze sportowcami, którzy regularnie użytkują, testują i uczestniczą w tworzeniu nowego sprzętu. Do tego grona zaliczają się również dwaj polscy sportowcy: ski-alpinista Szymon Styrczula – Maśniak i Andrzej Baranowski, wspinacz skałkowy i górski.