By o la la…! w Galerii Tarnovia
By o la la…! w Galerii Tarnovia

By o la la…!, polska marka odzieżowa, z początkiem roku oddała do użytku kilka nowych sklepów. W planach są kolejne otwarcia.

W styczniu 2015 roku nowy sklep sieci został otwarty w Galerii Tarnovia należącej do TK Development. Nowy butik ma około 40 mkw. powierzchni najmu.

Więcej otwarć

W lutym sieć powiększyła się także o nowy salon w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Millenium Hall. Sklep w rzeszowskim centrum ma ponad 50 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze obiektu. Na liście lutowych otwarć sieci są też salony w Płońsku, Pile, Jeleniej Górze Krakowie oraz w Kaliszu w Galerii Amber.

Z kolei z początkiem marca miało miejsce otwarcie kolejnego salonu tym razem w CH Starówka w Stargardzie Szczecińskim. I jak dowiedziała się redakcja Retailnet, to nie koniec ekspansji. Na koniec marca planowane jest otwarcie kolejnego butiku w centrum handlowym w Zielonej Górze. Salon zostanie urządzony na 102 kw. powierzchni.

Około 50 sklepów w sieci

By o la la…! to marka odzieżowa dla młodych kobiet. Marka posiada na terenie Polski około 50 sklepów zlokalizowanych zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach handlowych. W ofercie marki znajdują się odzież, akcesoria modowe, a także obuwie.