Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Sklepy sieci Marilyn oraz Time Trend dołączyły do grona najemców Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Salon Time Trend należący do Grupy Zibi to autoryzowany sprzedawca najpopularniejszych na rynku marek zegarków takich jak Casio, Atlantic, Guess, Seiko. Nowo otwarty sklep zajmuje lokal o powierzchni około 42 mkw. i jest usytuowany na poziomie +1 galerii. Tym samym znajdzie się na tym poziomie w otoczeniu marek m.in. Julia Lingerie, Ecco czy Marilyn.

Marka Marilyn oferująca luksusowe wyroby pończosznicze i elegancką bieliznę zajął lokal o powierzchni około 75 mkw. na poziomie +1.

– Cieszymy się, że do Galerii Warmińskiej dołączają najemcy o tak ugruntowanej pozycji na rynku jak działająca ponad 25 lat Grupa Zibi, która otwiera salon Time Trend – mówi dla redakcji Retailnet Michał Tur, dyrektor zarządzający Galerii Warmińskiej.

Przypomnijmy, Galeria Warmińska została oddana do użytku we wrześniu 2014 roku. Obiekt ma blisko 117 tys. mkw. powierzchni całkowitej, ok. 41 tys. mkw. powierzchni GLA i oferuje 170 sklepów. Dodatkowo w obiekcie powstały kawiarnie, restauracje, klub fitness oraz 9 – ekranowe Multikino.

Galeria Warmińska to obiekt z o wartości 100 mln euro zrealizowany przez MGC Inwest.