Cuprum Arena

Powiększa się oferta handlowa Centrum Handlowego Cuprum Arena w Lubinie.

W ostatnim czasie w centrum pojawił się nowy sklep sieci Marilyn, a niebawem dołączą dwie kolejne marki – English Home i Simple.

Nowe sklepy w Lubinie

Salon marki English Home oferującej akcesoria do wyposażenia domu w lubińskim centrum ruszy w marcu 2015 roku. Nowy sklep zajmie 136 mkw. powierzchni i będzie zlokalizowany na poziomie 2 obiektu.

Także w marcu będzie można robić zakupy w salonie Simple. Nowy lokal zajmie 117 mkw. powierzchni i będzie działał na poziome 1 centrum.

Wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena jest pierwszym obiektem handlowym w Lubinie o charakterze regionalnym (region Zagłębia Miedziowego). Cuprum Arena jest obiektem wielofunkcyjnym: handlowo-usługowym, pełni również funkcje rekreacyjno-rozrywkowe i kulturalne, a także biurowe.

Centrum wielofunkcyjne

Na ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych. Klienci mogą skorzystać z oferty handlowej sklepów wszystkich branż, m.in. delikatesów spożywczych, RTV/AGD, kosmetycznej, wyposażenia wnętrz, a także salonów z odzieżą i obuwiem najlepszych krajowych i międzynarodowych marek. Cuprum Arena oferuje pełną gamę usług, znajdziemy w nim m.in. pralnię, fryzjera, krawca. Na poziomie +2 znajduje się multipleks z pięcioma salami, w tym jedną z możliwością projekcji filmów w 3D, a na poziomie +3 klub fitness, a także centrum biurowe.

Intencją inwestora – spółki Prestiż MGC Inwest sp. z o.o. – było stworzenie unikalnego obiektu wielofunkcyjnego, który zapewni mieszkańcom regionu jak najszerszy zakres usług i wybór towarów. Ważną część projektu stanowi przestrzeń publiczna wokół centrum, na którą składają się tereny zielone, ławki przed centrum, a także amfiteatr, który jest integralną częścią projektu.