bricoman drive in

W nowo otwartym sklepie sieci Bricoman na terenie Sczecina wprowadzona została opcja osobistego odbioru zamówienia w ramach usługi „drive-in”.

W Szczecinie otwarto pierwszy sklep-skład budowlano-remontowy sieci Bricoman. W jego ofercie znajdują się materiały do budowy, remontu i wykończenia. W sklepie dostępna jest usługa click and collect, a także „drive-in.”

Samoobsługowy click and collect

Bricoman udostępnia klientom samoobsługowy odbiór osobisty zamówień składanych online lub przez telefon mogą wybrać odbiór własny w sklepie. Kiedy zamówienie jest gotowe do odbioru, klient dostaje powiadomienie sms i mail z informacją, gdzie się znajduje zamówienie, adresem regału i mapką. Jak wyjaśnia w rozmowie z Evigo.pl Arnauld Boule, dyrektor generalny Brocoman Polska, dzięki temu klient może odebrać towar samodzielnie, chyba że woli skorzystać z usług ekipy sklepu – składu.

„Do szczecińskiego sklepu Bricoman klient może też wjechać na skład autem lub furgonetką. Ładujemy od razu towar na samochód, klient podjeżdża do kasy, kasjerka skanuje towary w samochodzie, klient płaci i wyjeżdża.” – mówi Arnauld Boule.

Odbiór w kioskach Ruch

„Wszystkie zamówienia są realizowane z naszych sklepów, które służą jako regionalne magazyny: cały asortyment jest na zapasie we wszystkich sklepach. Klienci wybierają najbliższy sklep, aby zminimalizować koszty transportu, które dla produktów wielkogabarytowych są szczególnie ważne. Możemy tez dostarczyć nasze produkty na terenie całego kraju” – dodaje.

bricoman odbior osobisty
Strefa samoobsługowego click and collect w sklepie Bricoman

Odbiór osobisty w ramach usługi click and collect jest bezpłatny. Zamawiając online można płacić kartą bądź gotówką przy odbiorze. Arnauld Boule zapowiada, że click and collect będzie wdrażane systematycznie w naszych sklepach – składach. Przesyłkę można też odbierać w kioskach Ruchu.

Integracja stanów magazynowych

Internetowy sklep Bricoman.pl działa na autorskiej stworzonej przez zespół IT platformie. Stany magazynowe sklepów są z nim zintegrowane i widoczne dla klientów online w czasie rzeczywistym.

Przy opcji dostawy do domu zamówienie wysyłane jest kurierem DHL bądź za pośrednictwem lokalnej firmy transportowej dla produktów wielkogabarytowych. Dostawa na terenie całej Polski trwa do 48 godzin.