Media Markt

19 marca 2015 roku w Inowrocławiu swój pierwszy salon w mieście otworzy Media Markt. Będzie to największy w regionie sklep z elektroniką użytkową.

Nowy format sklepu przygotowany przez sieć Media Markt dedykowany mniejszym miejscowościom będzie miał w inowrocławskiej galerii powierzchnię całkowitą ponad 1,1 tys. mkw. W ofercie nowego sklepu znajdzie się pełen wybór artykułów do wyposażenia domu i biura, najnowsze urządzenia mobilne, sprzęt fotograficzny, programy użytkowe, gry komputerowe, książki, muzykę oraz film. Pracę w nowym sklepie zyskało 21 osób.

– Bardzo się cieszymy z naszej obecności w Inowrocławiu – mówi Andrzej Sobolik, dyrektor zarządzający siecią Media Markt – Jest to ulubione miejsce zakupów i spotkań mieszkańców. Wierzę, że dzięki Media Markt stanie się ono również technologicznym centrum miasta, gdzie każdy znajdzie urządzenia dopasowane do swoich potrzeb i stylu życia.

Na marzec 2015 rok sieć Media Markt zaplanowała otwarcie łącznie pięciu nowych sklepów. Z początkiem miesiąca spółka oddała do użytku nowy sklep w Kutnie. Kolejne poza Inowrocławiem pojawią się w Skarżysku-Kamiennej Elblągu oraz w Kielcach (drugi już w tym mieście market sieci).

Sklepy Media Markt oferują pełen asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.