Duka
Duka

Firma Duka, oferująca produkty do kuchni i jadalni, kontynuuje rozwój sieci sprzedaży na polskim rynku.

Kolejny sklep marki o skandynawskim rodowodzie został otwarty 12 marca tego roku w CH Magnolia Park we Wrocławiu. Tym samym jest to już 36. sklep firmy na terenie Polski.

Nowy sklep o powierzchni 120 mkw., zlokalizowany jest w największym centrum handlowo-rozrywkowym na Dolnym Śląsku – Magnolia Park.

W ofercie sklepu Duka w Magnolii Park znajduje się szeroki wybór produktów do kuchni i jadalni. Podobnie jak wszystkie salony marki Duka, również ten zaaranżowany został zgodnie z koncepcją Kitchen Life. Zakłada ona, że kuchnia jest centralnym miejscem domu.

– Oprócz stale rozwijanego kanału sprzedaży internetowej, obecnie stawiamy również na dynamiczny rozwój naszej sieci sklepów stacjonarnych. W tym roku do własnych sklepów dołączają również sklepy franczyzowe. Pierwszy otworzyliśmy w lutym w CH Auchan w Rumi  – komentuje Bernard Falin, prezes zarządu firmy Duka.

– Cieszymy się, że udaje się nam pozyskać dobrych partnerów i atrakcyjne lokalizacje w najlepszych centrach handlowych regionów. Dzięki temu nie tylko wkraczamy do miast w których do tej pory nie byliśmy obecni z naszą ofertą, ale wpływa to również na znaczący wzrost wyników sprzedażowych – dodaje Falin.

Od początku działalności marki w Polsce, Duka oferuje produkty do kuchni i jadalni będące odzwierciedleniem skandynawskiego wzornictwa i jakości. Duka, obecna jest na polskim rynki od ponad 15 lat, a łącznie w Polsce istnieje 36 punktów handlowych marki.