Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Marka Sinsay – jeden z brandów odzieżowych grupy LPP, dołączy do grona najemców tarnowskiego centrum handlowego Gemini Park, należącego do krakowskiej spółki Gemini Holding. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Tarnowie.

Sinsay to najmłodszy brand w portfelu spółki LPP SA, obecny na rynku od 2013 roku, oferujący bogaty asortyment odzieży i dodatków. Ubrania marki dedykowane są młodym kobietom i nastolatkom. Salon tego brandu w Gemini Park Tarnów zajmie powierzchnię 380 mkw.

Rozwój tenant mix

– Pozyskanie marki Sinsay do naszego portfolio jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii rozwoju tenant mix obiektu w kierunku silnie rozpoznawalnych marek z segmentu średniej półki cenowej. Chcemy, by oferta była możliwie jak najbardziej dostosowana do potrzeb wszystkich grup wiekowych. Fakt, że to właśnie w naszym obiekcie grupa LPP chce otworzyć pierwszy salon tego brandu w mieście świadczy o dużym zaufaniu w nas pokładanym i o tym, iż nasza powierzchnia handlowa jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających sieci handlowych – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Otwarcie salonu Sinsay spowoduje, że klienci będą mieli dostęp do asortymentu wszystkich brandów z portfolio LPP w jednym obiekcie. Dotychczas z sukcesem funkcjonują na terenie tarnowskiego Gemini sklepy pozostałych brandów grupy: Cropp, House, Mohito i Reserved. Za negocjację umowy odpowiedzialna była spółka BOIG Property Consulting.

– Planowane otwarcie salonu najmłodszej w portfolio LPP marki Sinsay sprawi, że klienci w Tarnowie będą mieć dostęp do pełnej oferty naszych marek. Gemini Park jest dla nas kluczową lokalizacją w Tarnowie – do rozwoju współpracy zachęcają zarówno wyniki sprzedaży, jak i odwiedzalność naszych sklepów – mówi Marta Chlewicka, rzecznik prasowy grupy LPP.

130 sklepów w ofercie

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.