Salon Olsen
Salon Olsen

12 marca 2015 roku sieć modowa Olsen otworzyła nowy salon w Centrum Handlowym Atrium Copernicus w Toruniu. W planach spółki jest jeszcze otwarcie w tym roku minimum jednego sklepu.

Nowo otwarty salon zajmuje 105 mkw. powierzchni handlowej i zlokalizowany jest w nowej części centrum handlowego.

Będzie więcej sklepów

– W zeszłym roku otworzyliśmy dwa salony outletowe, Factory Annopol i Factory Kraków. Otwarcia te zaspokoiły nasze zapotrzebowanie, gdyż brakowało nam lokalizacji typu outlet. Jeśli chodzi o 2015, to na pewno będzie minimum jeszcze jedno otwarcie, ale w związku z faktem, że umowa jest w drodze do podpisania, to nie mogę dzisiaj jeszcze zdradzić – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Zielińska z Olsen Fashion sp. z o.o.

Obecnie sieć Olsen liczy 19 salonów firmowych, z czego 3 to salony outletowe. Kolekcje Olsen dostępne są również w sieci sprzedaży Royal Collection oraz w ponad 40 salonach partnerskich.

Ekspansja w dużych miastach

– Otwieramy się zdecydowanie w dużych miastach i wyłącznie w centrach handlowych. Średnia wielkość salonu to 90 mkw. Co miesiąc mamy nową kolekcję – dodaje Katarzyna Zielińska

W ofercie nowego salonu znajduje się bieżąca kolekcja wiosna-lato 2015 – modele zarówno casualowe jak i eleganckie.

Przypomnijmy, od grudnia 2013 Olsen jest częścią Veldhoven Group, posiadającej w swoim portfolio takie marki jak: Turnover, Dept i Sandwich, tworzące atrakcyjną ofertę skierowaną do kobiet w każdym wieku i na całym świecie.