CH Wola Park

Nadejście wiosny przynosi wiele zmian w warszawskim centrum handlowym Wola Park. Marka Reserved powiększyła swój salon i zajmuje łącznie 2230 mkw. To obecnie największy sklep tej marki w kraju.

Do nowego lokalu, w nowoczesnej odsłonie, przeniosła się marka Pretty One, a w ostatnich dniach swoje salony otworzyły marki Bubba Gamp i Orignal Marines. W marcu sklep otworzy też Flormar, zaś marki Vanila i Colin’s będą dostępne dla klientów Wola Parku w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Większa oferta

– Wola Park stale poszerza swoją ofertę modową o marki prezentujące najświeższe światowe trendy. Cieszymy się, że zmiany zachodzące w naszym centrum handlowym zachęcają obecnych partnerów do odświeżania swoich lokali, a także nowych najemców do otwierania u nas swoich sklepów. Dla naszych klientów oznacza to, że podczas wiosennych zakupów będą mogli cieszyć się jeszcze większym wyborem modnych i oryginalnych ubrań oraz kosmetyków – mówi Dagmara Pozowska, menadżer Centrum Handlowego Wola Park.

Spośród istniejących najemców Wola Parku największych zmian dokonał Reserved, który na początku marca otworzył dział męski i dziecięcy w lokalu obok dotychczasowego salonu na pierwszym piętrze. Reserved w Wola Parku zajmuje łącznie 2230 mkw., co oznacza, że jest to największy salon tej marki w Polsce. Do nowego lokalu na parterze o powierzchni 80 mkw. przeniósł się też sklep Pretty One, polskiej marki odzieżowej skierowanej do kobiet.

Bubba Gamp, marka oferująca odzież oraz dodatki, otworzyła swój sklep (70 mkw., 1 piętro) w Wola Parku 14 marca. Original Marines (125 mkw., 1 piętro) z kolekcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych działa od 18 marca. Jeszcze w marcu w Wola Parku pojawi się też producent kosmetyków Flormar (52 mkw., parter). W ciągu najbliższych kilku tygodni swoje lokale otworzą butik z klasycznymi ubraniami dla kobiet Vanila (57 mkw., parter) oraz światowa marka odzieży dżinsowej Colin’s (160 mkw., 1 piętro), która do tej pory otworzyła sklepy w 39 krajach.

Obiekt IKEA Centres

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. tak popularne marki, jak: 4F, Apart, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Gino Rossi, Go Sport, H&M, KappAhl, Levi’s Lee & Wrangler, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Unisono, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i Zara. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan.

Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji, m.in. Pizza EATaliano i Karczma Soplicowo, oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Obiekt obejmuje także Wola Court, czyli część oferującą powierzchnię biurową, dzięki czemu zapewnia on najemcom kompleksową obsługę. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3 tys. miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – IKEA Centres Poland – obecnie prowadzi jego rozbudowę.