Pointfinder
Pointfinder

Leonis Apps zdobył zaufanie partnerów biznesowych, wchodząc na polski rynek z unikatowymi usługami dla zarządców galerii handlowych, ich najemców i klientów.

Podczas SCF Winter Edition 2015 spółka zaprezentowała na swoim stoisku nowe produkty: IPS oraz PointFinder. – Aplikacje zyskały uznanie branżowych ekspertów. Krótka prelekcja na temat produktów, połączona z przedstawieniem najciekawszych ich funkcjonalności, cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników targów. Nic dziwnego. Dziś, kiedy zakupy robimy w pośpiechu, kompulsywnie i nie rozstając się ze smartfonem, aplikacje te, nowe kanały dotarcia do klienta, to nie lada pomoc dla marketerów – mówi Konrad Jelonkiewicz, wiceprezes zarządu Leonis Apps sp. z o.o.

Do galerii ze smartfonem w ręku

Indoor Positioning System to interaktywna mapa wspomagająca nawigację w obiekcie i geomarketing kontekstowy. Zintegrowanie go z aplikacją dla odwiedzających, PointFinder, pozwala wpływać na zaangażowanie klientów dzięki spersonalizowanym ofertom czy rabatom.

Z wiedzy dostępnej w wyniku zainstalowania i uruchomienia IPS w galerii czerpią jej zarządcy, właściciele i najemcy. Dowiadują się choćby, gdzie klienci przebywają chętnie, oraz których miejsc unikają, śledzą, jak przebiega wizyta konkretnej osoby w centrum handlowym, monitorują i mierzą ruch…

A to nie wszystkie korzyści, funkcjonalność IPS jest niemal nieograniczona. Przekonali się o tym przedstawiciele firm, z którymi Leonis Apps nawiązał na targach relacje biznesowe. Są wśród nich: CBRE, DTZ, Savills (zarządcy galerii), Saller Group, Plaza Centers, Immofinanz Group, Napollo Management, Rank Progress, Ghelamco, TK Development (deweloperzy) oraz najemcy, jak np.: Monnari Trade, iSpot, City Sport, Neonet i wielu innych.

Leonis Apps podkreśla, że instalacja IPS w centrum handlowym to doskonały sposób na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Spółka gwarantuje też swoim klientom częste bezpłatne aktualizacje aplikacji i jej ciągły rozwój.

Więcej na www.pointfinder.pl oraz www.indoorpositioningsystem.pl

eu-pointfinder