Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Do grona najemców najmłodszego krakowskiego centrum handlowego Galeria Bronowice dołącza sklep sieci C&A. Już w maju pierwsi chętni będą mogli zrobić tu zakupy.

Nowy dwupoziomowy sklep będzie miał 1, 6 tys. mkw. powierzchni. C&A, popularna międzynarodowa grupa uzupełni tenant-mix galerii o znane i lubiane marki. W ofercie znajdą się kolekcje kierowane do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci – dopasowane do interesującego i zróżnicowanego stylu życia każdej z tych grup.

Szersza oferta modowa

– Cieszę się, że uatrakcyjniamy modową ofertę Galerii Bronowice, poszerzając ją o C&A – plasującą się w czołówce kategorii sklepów odzieżowych. W nowym sklepie każdy znajdzie propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań i trybu życia – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Obecnie trwają prace wykończeniowe w lokalu. Na parterze, na pow. ok. 776 mkw. znajdą się kolekcje damskie, natomiast na górze, na ponad 933 mkw., kolekcja męska i dziecięca. Planowana data otwarcia to maj 2015.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje.

Inwestycja Auchan Polska

Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki i animacje dla dzieci, odbywające się w ramach Bajkowej Niedzieli. Jest tu także pierwsza w galerii handlowej Czytelnia z kilkutysięcznym księgozbiorem. Również przed wejściem do budynku czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a także skate park oraz boisko do gry w koszykówkę.

Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.