Salon a Tab
Salon a Tab

W maju 2015 roku do grona najemców Millenium Hall w Rzeszowie dołączy nowa marka grupy BBK SA – á Tab.

Lokal zostanie usytuowany na poziomie 1 Millenium Hall i zajmie 292 mkw. powierzchni handlowej.

Sklepy á Tab oferują szeroki wybór akcesoriów, sprzętów oraz dodatków wyposażenia kuchni i jadalni. Są to praktyczne, a zarazem efektowne artykuły ułatwiające przyrządzanie potraw oraz serwowanie ich w wyjątkowej oprawie.

Spółka BBK to właściciel sieci sklepów Home&You, a á Tab jest nową marką spółki.

Millenium Hall to największe centrum kulturalno-handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów znanych marek.

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Centrum Medyczne Lux Med.

Na terenie Centrum znajduje się nowoczesny klub muzyczny Lukr. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie można m.in. pójść na koncert czy wystawę. Millenium Hall chętnie angażuje się w życie społeczne, wspierając inicjatywy edukacyjne i akcje charytatywne.

W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.