CH-R Sukcesja
CH-R Sukcesja

Poszerza się lista najemców Sukcesji, która powstaje przy zbiegu al. Politechniki oraz ul. Rembielińskiego w Łodzi. W ostatnich tygodniach dołączyło kilka nowych marek, wśród których znalazła się m.in. polski producent obuwia i galanterii skórzanej, firma Ryłko.

Do łódzkiej Sukcesji dołączył również Beauty & Nail – autoryzowany salon pielęgnacji dłoni i stóp marki OPI, który ma opierać się na koncepcji open space – centralnym punktem będzie nail bar z czterema stanowiskami oraz niewielką recepcją. Ponadto listę najemców wzbogaci fryzjer dla najmłodszych Ciach Ciach, jedna z największych sieci komórkowych w Polsce – T-Mobile oraz salon prasowy Inmedio.

Sukcesja będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu. Butiki, które powstaną w Sukcesji będą pogrupowane branżowo, ułatwiając klientom poruszanie się po centrum.

Wizualizacja wnętrza CH-R Sukcesja
Wizualizacja wnętrza CH-R Sukcesja

Wśród nich znajdą się sklepy firm odzieżowych i obuwniczych, między innymi sieć LPP (Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay), H&M, Pako Lorente, Piazza Di Moda, Piazza Di Moda Young, Zaps, CCC, Deichmann. Ponadto klienci Sukcesji będą mieli do dyspozycji pierwszy w Łodzi sklep z odzieżą sportową Sports Direct, supermarket Piotr i Paweł, elektromarket Media Expert, salony jubilerskie (Apart, Briju) oraz drogerie, a także liczne punkty usługowe w tym salon fryzjerski, aptekę, biura podróży oraz punkty najważniejszych operatorów sieci komórkowych.

Oprócz zakupów obiekt zaoferuje rozrywkę w postaci najnowocześniejszego w kraju 9-salowego kina Helios oraz kręgielni z 24 torami, strefę dziecięcą, w której znajdzie się sala zabaw Jupi Park oraz Świat Zabawek, gastronomię w funkcjonalnie zaprojektowanym food-courcie i rekreację w klubie Pure Jatomi Fitness z 300-metrowym tarasem zewnętrznym. Dla klientów dostępny będzie dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc. Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na III kwartał 2015 roku.