Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

W lubelskim centrum Tarasy Zamkowe pojawiło się dziesięć skandynawskich konceptów – sklepów nieobecnych dotąd w innych galeriach handlowych w Polsce.

Ofertę marek skandynawskich z branży odzieżowej i wyposażenia wnętrz można znaleźć w dziesięciu sklepach na terenie Tarasów Zamkowych. Wszystkie charakteryzują się skandynawskim designem i aranżacją. Najwięcej z nich wzbogaca damską ofertę modową. W Holly’s Wardrobe klientki mogą nabyć skórzane torebki, portfele i galanterię skórzaną duńskiej marki Adax, a także biżuterię modułową Pilgrim.

Skandynawski design

Kolejną propozycją, skierowaną do kobiet jest Rosemunde, posiadający w swojej szerokiej ofercie m.in. jedwabne koszule, swetry i delikatne dzianiny. Skandynawską linię odzieży damskiej i obuwia w przystępnych cenach oferuje Miss & I. Z kolei marka Soho Dots przygotowała odzież charakteryzującą się klasycznym designem ze skandynawskim akcentem, w tym szeroki wybór casualowych sukienek, a salon Some Edge – ubrania i dodatki.

Elegancki styl męski, przeznaczony zarówno na biznesowe spotkania, jak i mniej oficjalne wyjścia, proponuje marka Van Penn. Z kolei dla miłośników polowania oraz osób aktywnych idealną propozycją jest Woody Moose. Salon oferuje odzież i akcesoria outdoorowe, a także sprzęt do polowań i wędkowania.

W Tarasach Zamkowych znajduje się także salon marki Sneaky Sally. Sklep proponuje m.in. szaliki, torebki i biżuterię. Odzież dziecięcą można znaleźć z kolei w Kids by Mytiful. Ubranka sieci są wykonane z naturalnych ekologicznych materiałów.

Ofertę marek skandynawskich uzupełnia sklep No47 oferujący artykuły do wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Tarasy Zamkowe

– Jesteśmy przekonani, że charakterystyczna, wyróżniająca się oferta marek skandynawskich będzie cieszyć się zainteresowaniem klientów. Firmy, z którymi podjęliśmy współpracę, znane są z wyczucia estetyki i wysokiej jakości produktów, czerpiąc jednocześnie z minimalistycznego stylu i bogatej tradycji Skandynawii. Z całą pewnością tchną świeży powiew na lubelski rynek modowy – mówi Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe, w którym na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się około 150 lokali handlowo-usługowych. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015.

Inwestorem i deweloperem Tarasów Zamkowych jest Immofinanz Group.