Galeria Echo

Ponad 800 mkw. w Galerii Echo w Kielcach zajmie Centrum Medyczne Omega. Prace budowlane ruszą latem 2015 roku, a przychodnia zostanie uruchomiona na początku 2016 roku.

Omega to jedna z najbardziej znanych w Kielcach prywatnych przychodni. Uruchomienie funkcji medycznej w nowoczesnych wnętrzach Galerii Echo, to kolejny etap rozwoju oferty największego centrum handlowo-rozrywkowego w regionie.

Komplementarność usług

– Otwarcie centrum medycznego w Galerii Echo to potwierdzenie przyjętej przez nas strategii, polegającej na zapewnieniu klientom komplementarności usług oferowanych w naszych obiektach. Nowoczesne galerie to dziś nie tylko handel, to również szeroko pojęta rozrywka, oferta gastronomiczna, przestrzenie dla dzieci, strefy wypoczynku, ale również takie funkcje jak oferta medyczna. Cieszę się, że Galeria Echo wzbogaci się o renomowaną firmę z tej branży – mówi Wojciech Knawa, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Echo Investment.

Centrum Medyczne Omega oferuje m.in. poradnię lekarza rodzinnego, badania lekarza medycyny pracy, konsultacje specjalistów, badania psychologiczne, laboratoryjne, diagnostyczne, fizjoterapię i zabiegi pielęgniarskie.

Galeria Echo w Kielcach

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem liczby sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness oraz kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci. Detan sp. z o.o. / Open Architekci / Zespół Architektów Echo Investment SA.