Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Grupa LPP, właściciel marek odzieżowych Reserved, Sinsay, Mohito, Cropp i House przedłuża umowy najmu i powiększa swoje lokale w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding.

Salony brandów LPP funkcjonujące w Gemini Park Tarnów, przy okazji przedłużenia umów najmu, prawie dwukrotnie zwiększą swoją powierzchnię. Największy z nich, lokal sieci Reserved, zostanie powiększony z 735 mkw. do prawie 1463 mkw. GLA. Poszerzone zostaną także salony marki Cropp (z 218 mkw. na 406 mkw.) oraz House (z 218 mkw. na 489 mkw.)

Szersza oferta w Gemini

– Gemini Park jest dla nas kluczową lokalizacją w Tarnowie – do rozwoju współpracy zachęcają zarówno wyniki sprzedaży jaki i odwiedzalność naszych sklepów. Dodatkowo, planowane w najbliższym czasie otwarcie salonu najmłodszej w portfolio LPP marki Sinsay sprawi, że klienci w Tarnowie będą mieć dostęp do pełnej oferty naszych marek – mówi Marta Chlewicka z LPP.

– LPP to jeden z naszych największych najemców, który jest z nami od początku funkcjonowania tarnowskiego Gemini. Współpraca między firmą a zarządcą obiektu przebiega w sposób harmonijny i profesjonalny. Doceniamy fakt, że spółka LPP chce poszerzać swoją powierzchnię na terenie naszego centrum – dodaje Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Rozbudowa sklepów

Otwarcie powiększonych salonów będzie miało miejsce w II kw. 2015 roku. W dalszej perspektywie planowane jest powiększenie dotychczasowej powierzchni kolejnego salonu z grupy LPP – marki Mohito.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum