Deichmann w Auchan Swadzim
Deichmann w Auchan Swadzim

Do grona najemców podpoznańskiej galerii handlowej Auchan dołączyła nowa marka obuwnicza. Od 19 marca w obiekcie funkcjonuje salon Deichmann.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Swadzim odpowiada Immochan.

Nowy najemca

W lokalu o powierzchni blisko 500 metrów kwadratowych klienci znajdą szeroki wybór modnego i wygodnego obuwia. Oprócz takich tradycyjnych marek, jak Elefanten, Gallus czy Medicus sklep oferuje wysokiej jakości buty marki 5th Avenue. Odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie jest zaś kolekcja marki Graceland. Firma Deichmann posiada obecnie ponad 3,5 tys. sklepów w 23 krajach.

– Bardzo się cieszymy, że tak znany i popularny wśród klientów najemca, dołącza do naszego grona. Dzięki temu oferta obuwnicza naszej galerii będzie jeszcze bardziej kompleksowa – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Swadzim.
Salon Deichmann rozszerzył ofertę obuwniczą galerii, którą do tej pory stanowiły takie marki, jak Riccardo, Gepard oraz CCC.

Deichmann w Auchan Swadzim
Deichmann w Auchan Swadzim

Obiekt Immochan

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2. W galerii znajduje się ponad 50 sklepów wiodących na rynku marek. W ofercie galerii są butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie.

Na terenie Parku Handlowego Auchan Swadzim mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Decathlon i Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. Dla klientów dostępny jest bezpłatny parking z około 3,1 tys. miejscami, w tym 24 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dojazd do CH zapewnia też bezpłatna linia autobusowa. Obiekt został otwarty w 2000 roku, a w 2012 roku przeszedł gruntowny remont.