Galeria Solna
Galeria Solna

Galeria Solna w Inowrocławiu wzbogaciła swoją ofertę. 20 marca 2015 roku do grona najemców dołączyła sieć Pepco, która otworzyła swój największy sklep w Inowrocławiu.

Dyskont w galerii

Sklep Pepco mieści się vis a vis sklepu obuwniczego Deichmann, w bliskim sąsiedztwie apteki oraz drogerii Rossmann. Jego powierzchnia to blisko 440 metrów kwadratowych.

Sieć Pepco tworzy ponad 550 sklepów w Polsce, w ponad 350 miastach. Jednym z nich jest właśnie Inowrocław, w którym istnieją dwa sklepy Pepco: jeden przy ul. Biskupa Laubitza 8 oraz drugi, który od 20 marca zmienił swoją lokalizację i został przeniesiony z ul. Emilii Plater do Galerii Solnej.

– Dzięki zmianie lokalizacji, sklep Pepco nie tylko otworzył się w jednej z najnowocześniejszych galerii w regionie, ale pozwolił również zwiększyć format sklepu, dzięki czemu zaoferowaliśmy naszym klientom jeszcze szerszą ofertę produktów. Galeria Solna to bardzo atrakcyjna lokalizacja, skupiająca kluczowych operatorów z branży. Cieszy się również dużym zainteresowaniem konsumentów, dlatego jest nam niezmiernie miło stać się jednym z najemców Galerii Solnej – powiedziała Edyta Czarnecka, kierownik ds. komunikacji i PR w Pepco.

Poziom komercjalizacji

Galeria Solna to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu obejmujące zasięgiem oddziaływania ponad 200 tysięcy mieszkańców miasta oraz regionu. Od chwili otwarcia 8 maja 2013 obiekt odwiedziło ponad 7,3 miliona klientów. Na sukces ten składa się wiele czynników, w tym duża aktywność marketingowa, zróżnicowana i jednocześnie odpowiednio dopasowana do rynku oferta, a przede wszystkim doskonały poziom komercjalizacji centrum, który wynosi ponad 99%.

Na powierzchni przekraczającej 30 tys. mkw. znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych m.in. Tesco, Media Markt, H&M, Reserved, New Yorker, Carry, Bershka, Stradivarius, House, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Takko, Pepco, Monnari, Top Secret, Lee Wrangler, Diverse, Butik, Coccodrillo, Quiosque, Smyk, Triumph, Esotiq, Lavard, Douglas, CCC, Deichmann, Martes Sport, Empik, Mc Donald’s. Do dyspozycji klientów oddano 1000 miejsc parkingowych.

Obiekt posiada prestiżowy certyfikat BREEAM potwierdzający energooszczędność i proekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku. Inwestorami Galerii Solnej są Libra Project oraz należąca do Acteeum Group spółka Acteeum Central Europe.