Galeria Sandecja
Galeria Sandecja

TK Development zawarł umowę najmu z marką Pako Lorente na wynajem lokalu w Galerii Sandecja w Nowym Sączu. Będzie to pierwszy punkt Pako Lorente w koncepcie Outlet Store w Polsce.

W salonie Pako Lorente Outlet Store o powierzchni 190 mkw. znajdzie się oferta mody męskiej w atrakcyjnych cenach, uwzględniających znaczące rabaty. Placówka ruszy 28 marca 2015 roku.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych. Na powierzchni handlowej funkcjonuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Obiekt zlokalizowany przy ul. Węgierskiej jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji.

Atrakcyjna lista najemców (m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Wojas, Douglas, Rossmann, Ryłko, Orsay, Deichmann, Apart, RTV Euro AGD), szeroka oferta spożywcza sklepu Carrefour, czyste, jasne wnętrza, przyjazna i czytelna komunikacja na terenie obiektu i parkingu sprawiają, że obiekt jest licznie odwiedzany przez klientów.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.