Galeria Malta
Galeria Malta

Marka aTab z grupy LPP i Cortland Apple wzbogacą grono najemców poznańskiej Galerii Malta. Umowy najmu przedłużyła o kolejnych pięć lat firma Barbour, relokację przejdzie natomiast salon obuwia włoskiego Venezia.

Na polskim rynku pojawiła się głośno zapowiada marka aTab grupy LPP. Brand oferuje artykuły wystroju wnętrz, a jego pojawienie się w branży jest efektem wszechstronnego rozwoju sieci.

Nowa oferta

Salon zostanie otwarty na poziomie 1 w Galerii Malta w maju br. Centrum podpisało również umowę z firmą Cortland. W jej ofercie oprócz komputerów Apple jest dostępna również szeroka gama sprawdzonych produktów dedykowanych nie tylko studiom graficznym, ale także wszystkim miłośnikom fotografii, muzyki i filmów.

Warto dodać, że Galeria przedłużyła umowę z ekskluzywną marką Barbour do 2020 roku. Firma produkuje wyjątkowej jakości kurtki, płaszcze, swetry, kamizelki, koszule i galanterię. Nie bez znaczenia jest popularność brandu wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej, której herbami opatrzona jest każda podszewka z jego logiem.

Relokacje salonów

Relokacja czeka z kolei salon marki Venezia. Jej produkty to efekt pracy włoskich projektantów, którzy łączą światowe trendy tworząc charakterystyczny styl, wyróżniający się designem i dbałością o detale. Kolekcje butów powstają dzięki połączeniu delikatnych skór z ciekawą stylistyką. W ofercie sklepu znajdują się również torby, kurtki a także płaszcze skórzane oraz paski. Salon znajduje się na parterze Galerii.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. oferuje 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.