Millenium Hall
Millenium Hall

Z początkiem kwietnia 2014 roku w Millenium Hall w Rzeszowie zostanie otwarte centrum profilaktyki i wybielania zębów Smile&More. Lokal o powierzchni 80 metrów kwadratowych znajduje się na 2 piętrze.

Nowe marki

Ostatnio do grona najemców rzeszowskiej galerii Millenium Hall dołączył sklep z zegarkami Time Trend. Lokal o powierzchni 38,78 mkw. znajdzie się na poziomie 1. W obiekcie ruszył również sklep brytyjskiej sieci ze sprzętem i odzieżą sportową SportsDirect.com. Lokal o powierzchni prawie 1,9 tys. metrów kwadratowych znajduje się na poziomie 2 i jest ósmą placówką tej brytyjskiej sieci w Polsce.

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek.

Oferta centrum handlowego

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Centrum Medyczne Lux Med.

Na terenie Centrum znajduje się nowoczesny klub muzyczny LUKR. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty, czy wystawy popularnych artystów. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.