Salon Ptak Moda
Salon Ptak Moda

21 marca 2015 roku w centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi nastąpiło otwarcie nowego salonu – Ptak Moda Outlet. Tylko w dniu otwarcia nowy salon odwiedziło kilkaset osób.

Ofertę Ptak Mody Outlet tworzy asortyment z kończącego się sezonu oraz końcówki kolekcji odzieży Top 200 polskich producentów. W salonie znaleźć można produkty marek takich jak: Blue Shadow, Angel Black, Adika, By Mielczarkowski, Moe, Lemonada, Edan, Jo.Mu, Zofix.

Ptak Moda Outlet zajmie salon o powierzchni 132 mkw.

Więcej sklepów w Ptak Outlet

– To nie koniec nowych najemców w Ptak Outlet. Już 28 marca ruszy także nowy sklep Vero Moda Outlet. Sklep będzie miał 138 mkw. powierzchni – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Liwia Purgał z Ptak Outlet.

Ptakmoda.com to miejsce, w którym producenci odzieży dokonują transakcji i spotykają się z kupcami z całego świata. Sprzedaż odbywa się tu w sposób tradycyjny – na miejscu w hurtowni, jak i przez internet za pomocą platformy B2B. Ptakmoda.com to działalność nakierowana na klienta hurtowego. Zajmuje się intensywną promocją i sprzedażą wyrobów polskich producentów odzieży, m.in. poprzez uczestnictwo i prezentację kolekcji setek polskich producentów na największych targach świata.

Zróżnicowany rodzaj handlu

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe należące do Miasta Mody – Ptak Fashion City skupiającego w jednym miejscu różne rodzaje handlu: hurt (Centrum Handlowe Ptak), detal (Ptak Outlet), showroom Ptak Moda ze sprzedażą internetową, stałe wystawiennictwo i targi (Ptak Expo).

Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).