By o la la…! w Galerii Tarnovia
By o la la…! w Galerii Tarnovia

Salon polskiej, dynamicznie rozwijającej się marki odzieżowej – By o la la…! – rusza z końcem marca 2015 roku w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center.

Nowy lokal sieci o powierzchni blisko 60 mkw. zlokalizowany jest na poziomie +1 centrum.

By o la la…! od trzech lat podbija polski rynek odzieżowy. W 2014 roku podczas Gali Moda&Styl firma otrzymała nagrodę dla najlepszej polskiej marki modowej. Wyróżnienie w konkursie umożliwiło rozwój sieci blisko 50 salonów firmowych w największych miastach Polski. Sklep w Bonarka City Center będzie drugim w Krakowie.

By o la la…!

– Rozwój takich brandów jak By o la la…! i pojawianie się polskich butików w centrach handlowych jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Młode, polskie marki odzieżowe coraz lepiej radzą sobie na tym konkurencyjnym rynku, a obecność w dużych obiektach handlowych często staje się impulsem do jeszcze szybszego rozwoju – komentuje Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający, TriGranit Management Polska.

By o la la…! to marka odzieżowa skierowana do młodych kobiet. Na terenie Polski około 50 sklepów zlokalizowanych zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach handlowych. W ofercie sieci znajduje się odzież, akcesoria modowe, a także obuwie.

Bonarka City Center

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie zlokalizowane w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.