Salon Lancerto w nowej aranżacji w Katowicach

27 marca 2015 roku ruszył pierwszy w Elblągu salon marki Lancerto oferującej męską odzież klasyczną i smart casual. W planach spółki są kolejne otwarcia.

Nowo otwarty salon działa w nowym, rozbudowanym Centrum Handlowym Ogrody. Lokal liczący ponad 100 metrów kwadratowych zlokalizowany został w nowej części centrum handlowego na poziomie 1. Sklep powstał w oparciu o najnowszy koncept wizualny marki, w którym dominuje drewno i wystrój w niebieskiej oraz pomarańczowej kolorystyce.

Lancerto zwiększa grono klientów

– Jesteśmy przekonani, że otwarcie pierwszego salonu Lancerto w mieście liczącym 130 tys. mieszkańców zaowocuje zwiększeniem grona naszych klientów, a także lepszą rozpoznawalnością marki nie tylko w samym Elblągu, ale także w całym regionie. Liczymy, że jakość produktów w połączeniu z wysokimi kompetencjami doradców Lancerto przełożą się na satysfakcję również nowych klientów – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes Lancerto SA.

Obecnie spółka zarządza 33 salonami własnymi w 28 miastach w całej Polsce. W planach na 2015 rok firma ma otwarcie lub modernizację kolejnych 10 salonów. Już w kwietniu klienci będą mieli okazję zrobić zakupy w nowym sklepie w Galerii Leszno.

Ekspansja w największych miastach w Polsce

Lancerto dysponuje ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski.