Galeria Rumia
Galeria Rumia

Klub CrossFit o powierzchni 145 mkw. już niebawem będzie dostępny dla klientów Galerii Rumia.

Jak informuje zarządca galerii, Upside Property, najemca zajmie lokal na poziomie +1 obiektu, w którym właśnie rozpoczęły się prace adaptacyjne.

W ofercie CrossFit znajdą się zajęcia funkcjonalne, Military, Kickboxing, Power Kettlebell, treningi obwodowe oraz samoobrona dla kobiet i mężczyzn.System Crossfit powstał w 2001 roku, kiedy to Amerykanin Greg Glassman zaczął używać tego programu dla trenowania policji w Kalifornii.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann , CCC , Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property Management zarządza nieruchomościami własnymi oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka zarządzana przez Karola Kalickiego w 2013 roku odkupiła cały portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce od Polimeni International. Transakcja objęła 3 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 38 tys. mkw. GLA, skupiającej około 170 najemców.

Firma Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło się o ofertę komercjalizacji oraz zarządzania na rzecz innych deweloperów.