Salon Martes Sport
Salon Martes Sport

Z końcem marca 2015 roku ruszył kolejny salon marki Martes Sport oferującej odzież oraz akcesoria sportowe. Nowy sklep działa w jednym z konińskich centrów handlowych.

Nowy salon ma powierzchnię 900 mkw. i jest największym sklepem tej sieci w Koninie. Salon będzie mieć w swojej ofercie m.in.: odzież, obuwie, rowery, narty oraz wiele innych produktów dedykowanych osobom, które kochają sport.

Zabezpieczone 75 proc. umów najmu

Otwarcie nowego salonu w Koninie jest kolejnym etapem realizacji zapowiedzianej przez Martes Sport ekspansji. Firma ma już podpisane 75 proc. umów na nowe lokalizacje. Plan zakłada uruchomienie nowych sklepów do końca roku 2015 bądź w pierwszym kwartale 2016 roku.

– Zakładamy zakończyć rok 2015liczbą 155-160 regularnych sklepów Martes Sport – mówi redakcji Retailnet.pl Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Obecnie spółka poszukuje lokali o powierzchniach od 450 do 1000 mkw. w galeriach i parkach handlowych.

12 nowych sklepów w I kwartale 2015

Tylko w I kwartale 2015 roku sieć powiększy się łącznie o 12 sklepów. W marcu poza sklepem w Koninie uruchomiono 5 nowych sklepów (w CH Tarasy Zamkowe w Lublinie, Galerii Sanok, Parku Handlowym w Lęborku, Era Park w Wieluniu oraz w CH Stara Cegielnia w Knurowie.

Tym samym na koniec I kwartału 2015 roku Martes Sport posiada 119 sklepów działających pod logo Martes Sport, 10 outletów Hit-ec i dwa lokale Elbrus.