Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie

Do grona najemców Bonarka City Center w Krakowie dołączy bank Citi Handlowy. Oddział w formacie Smart, którego otwarcie zaplanowano na 31 marca, na ponad 100 mkw. powierzchni.

Oddział Smart Citi Handlowy to najnowszy koncept banku, skierowany głównie do klientów centrów handlowych. Poza stanowiskami, przy których samodzielnie lub wspólnie z doradcą można wystąpić o produkt albo skorzystać z bankowości internetowej w oddziale funkcjonuje także pokój video spotkań, gdzie przez video połączenie klient może porozmawiać z ekspertami banku. W oddziale dostępny jest także bankomat, wypłacający gotówkę w trzech walutach zł, euro, USD, a także interaktywne ekrany dotykowe, prezentujące ofertę produktów i usług Citi Handlowy. Lokal znajduje się na poziomie 0, przy salonie Virgin Mobile.

– Klienci Bonarka City Center bardzo dobrze oceniają pojawianie się w naszym centrum wszelkich nowinek technologicznych i chętnie z nich korzystają. Przykładem może być zautomatyzowany system sprzedaży kart podarunkowych, który odniósł spektakularny sukces. Myślę, że placówka Citi Handlowy oferująca tak nowoczesny sposób korzystania z usług bankowych będzie cieszyła się dużym powodzeniem – mówi Andrzej Seliga, Dyrektor Zarządzający, TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. W obiekcie znajduje się bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów.

Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.