Salon Vero Moda w Ptak Outlet
Salon Vero Moda w Ptak Outlet

Z końcem marca 2015 roku w centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi nastąpiło otwarcie nowego salonu – Vero Moda Outlet.

W ciągu weekendu od otwarcia nowo otwarty sklep odwiedziło ponad dwa tysiące osób.

Vero Moda Outlet oferuje wyłącznie odzież damską. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 138 metrów kwadratowych.

Ptak Outlet wzmacnia ofertę dla kobiet

– Vero Moda Outlet to obok Mohito, Ptak Moda Outlet, Hexeline, Gerry Weber, czy Bialconu kolejny salon z odzieżą dedykowany klientkom Ptak Outlet. Dzięki jego otwarciu Ptak Outlet wzmacnia swoją ofertę handlową skierowaną specjalnie do pań – mówi dla redakcji Retailnet Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet. – Dynamiczny wzrost odwiedzalności naszego centrum outletowego jest dowodem zlokalizowania tu wyłącznie atrakcyjnych marek – dodaje.

Vero Moda to jedna z najbardziej znanych, europejskich marek odzieżowych. Dziś znajduje się w ponad 40 krajach na świecie (od Chin, przez Indie, Hiszpanię, po Kanadę) z ponad 2 tys. sklepów. Vero Moda kieruje swoją ofertę do młodych kobiet.

33 tys. mkw. GLA i 80 sklepów

Ptak Outlet to największy outlet w Polsce i jedyny w regionie łódzkim. Obiekt ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej i ponad 80 sklepów oferujących produkty światowych marek w cenach co najmniej 30 proc. niższych niż ceny tych samych produktów w cenach regularnych w galeriach handlowych. Obecnie w ciągu miesiąca Ptak Outlet odwiedza średnio 160 tys. klientów.