Klub sieci CitFit
Klub sieci CitFit

Sieć klubów fitness CityFit otworzy szósty lokal w Polsce. W połowie marca CityFit podpisał umowę najmu lokalu w Bielsku-Białej z Savia Karpaty sp. z. o.o.

Sieć klubów fitness CityFit rozpoczęła działalność rok temu w centrum handlowym Plaza Rzeszów. Już wkrótce będą miały miejsce otwarcia nowych klubów w Warszawie, Lublinie i Wałbrzychu. Z kolei w dniu 19 marca br. podpisana została umowa na wynajem lokalu o powierzchni 2050 metrów kwadratowych w Retail Park Bielsko. Umowę zawarto na okres 20 lat.

– Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizowaniu strategii rozwoju sieci klubów fitness. Nasze kluby zlokalizowane są w dogodnych punktach dla mieszkańców, otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasze miesięczne opłaty członkowskie są najniższe w Polsce. Nasi członkowie będą mieli do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt najlepszych marek – mówi Richard Keen, prezes zarządu CityFit.

Wyróżnikiem CityFit są przestronne kluby wyposażone w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt fitness oraz elastyczne kontrakty, które można odnowić co miesiąc. Kluby sieci otwarte są 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

CityFit zadebiutowało na polskim rynku w 2014 roku, otwierając w lipcu swój pierwszy klub w Plaza Rzeszów. Kolejne dwa kluby fitness CityFit otworzy w Warszawie – CityFit Rondo ONZ oraz CityFit Targówek, a następnie w Lublinie i Wałbrzychu.