Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Kolejnym najemcą Galerii Jastrzębie, który przedłużył umowę najmu jest lokal gastronomiczny Da Grasso. Funkcjonująca od 5 lat w obiekcie pizzeria zajmuje powierzchnię około 65 mkw. na poziomie +1 galerii.

Da Grasso to największa w Polsce franczyzowa sieć pizzerii. Pierwszy lokal Da Grasso powstał w Łodzi w połowie lat dziewięćdziesiątych. Od tego czasu firma rozwijała się sukcesywnie, najpierw na rynku lokalnym, a później w całym kraju. Obecnie w ramach sieci działa prawie 200 pizzeri Da Grasso.

Galeria Jastrzębie, której zarządcą jest Upside Property Management, to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking na około 150 miejsc.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Da Grasso w Galerii Jastrzębie
Da Grasso w Galerii Jastrzębie

Obecnie firma Upside Property prowadzi rekomercjalizację innych dóch obiektów handlowych – Galerii Słupsk i Galerii Rumia.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.