ferbuy strategia online

ferbuy

Od 1 kwietnia forma płatności odroczonej w systemie FerBuy będzie całkowicie darmowa. Będzie można skorzystać z niej w 3050 sklepach online.

Analizując formy płatności podczas e-zakupów, w 48 przypadkach na sto płacimy za zakupy przelewem bankowym. Opłatę za pobraniem wybiera natomiast 35% kupujących. Tendencja ta będzie jednak ulegać zmianie. Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów oraz rozwojem sklepów internetowych popularność zdobywają nowe sposoby zapłaty za produkt. Gwarantują one możliwość otrzymania produktu bez dokonywania płatności po to, aby mógł zostać przetestowany. Dzięki temu uniknąć można procedur związanych ze zwrotem pieniędzy, które nierzadko rozciągają się w czasie.

Sprawdź swój zakup przed zapłaceniem

Sklepy internetowe takie jak iSpot, redcoon.pl, showroom.pl, citysport.com.pl czy bigstar.pl otwierają przed swoimi klientami możliwość sprawdzenia towaru przed dokonaniem zakupu. Taka forma płatności uatrakcyjnia oferty i zabezpiecza konsumentów przed źle dobranym lub popsutym towarem.

Jak to działa? Wystarczy podczas dokonywania zakupu wybrać FerBuy jako opcję zapłaty za produkt. FerBuy to elastyczna forma płatności dla sklepów internetowych, która nie wymaga wielu dokumentów i zaświadczeń. Usługa ta pozwala na sprawdzenie zamówienia i dokonanie płatności w ciągu 14 dni. W tym czasie jest darmowa do momentu podjęcia decyzji. Płatność za fakturę można również rozłożyć na raty.

Szybki zwrot produktu

Takie sposób rozliczenia sprawdza się w szczególności w momencie, gdy nie mamy pewności co do zakupionego produktu. Jest dobrym rozwiązaniem w branży odzieżowej czy obuwniczej – możemy zamówić kilka rozmiarów, modeli bez wydawania gotówki, aby w ostateczności zapłacić tylko za jedną rzecz.

Opcja płatności odroczonej dostępna jest w kilkudziesięciu sklepach internetowych m.in. z branży odzieżowej, wnętrzarskiej, galanteryjnej i innych. Pozwala dokonać świadomego wyboru produktu, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania. FerBuy współpracuje i jest dostępny również na platformach operatorów płatności on-line m.in. Transferuj.pl i Przelewy24.pl.

Usługa FerBuy jest dostępna w Polsce, Czechach, Singapurze i Bułgarii. FerBuy jest częścią fińskiej Grupy Ferratum, która od dziesięciu lat prowadzi działalność w 20 krajach i obsługuje ponad 1,7 miliona klientów. Grupa Ferratum, założona przez Jormę Jokela w Helsinkach, jest jedną z największych instytucji kredytowych w Europie. Od 6 lutego 2015 akcje Ferratum są notowane na Prime Standard rynku regulowanego Frankfurckiej Giełdy Papierów Wartościowych.