Salon Dastan
Salon Dastan

Przybywa sklepów marki Dastan oferującej odzież i dodatki modowe dla mężczyzn. Marka stawia na ekspansję w dużych i średniej wielkości miastach na terenie całego kraju.

Obecna na polskim rynku od 1989 roku marka z końcem marca 2015 roku oddała do użytku nowy salon w gliwickim centrum handlowym. Nowo otwarty sklep ma ponad 80 mkw. powierzchni handlowej.

Wiosenna ekspansja

Kolejny salon sieci ruszył z kolei z początkiem kwietnia 2015 roku. Sieć wynajęła powierzchnię w kieleckim centrum handlowym Korona Kielce. Nowy salon znajduje się na poziomie – 1 centrum handlowego.

To pierwsze salony otwarte w tym roku przez Dastan. Wraz z ekspansją sklepów stacjonarnych spółka wprowadza także zmiany zmierzające w kierunku rozszerzenia kanałów sprzedaży. W styczniu 2015 roku zainaugurowała uruchomienie nowej strony internetowej dastan.pl oraz zapowiedziała uruchomienie sklepu internetowego, który ma ruszyć już wkrótce.

Sklepy własne i partnerskie

Spółka rok rocznie otwiera po kilka sklepów. W 2014 roku Dastan poszerzył sieć o nowy salon we wrocławskim Centrum Handlowym Korona, lubelskim centrum Atrium Felicity oraz w krakowskiej Galerii Bronowice.

Dastan to polska firma rodzinna. W ofercie sieci są męskie marynatki, garnitury i koszule, a także dodatki i akcesoria modowe. Marka posiada obecnie 17 salonów własnych oraz ponad 20 sklepów partnerskich.