Lodziarnia Grycan w Elblągu
Lodziarnia Grycan w Elblągu

W marcu br. sieć lodziarni Grycan – Lody od pokoleń powiększyła się o trzy nowe punkty. Najnowsza lodziarnia znajduje się w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Obecnie w ramach sieci działa 126 lodziarni Grycan.

Lodziarnia Grycan jest zlokalizowana w pierwszym piętrze rozbudowanego centrum handlowego. W lokalu znajduje się 13 stolików i 30 miejsc siedzących.

W marcu otwarto również punkt przy ulicy w warszawskim Miasteczku Wilanów i w centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie.

Jak informował redakcję Retailnet.pl Zbigniew Grycan właściciel Lodziarnie Firmowe sp. z.o.o, sp.k. – w 2015 roku firma będzie otwierać lodziarnio-kawiarnie o powierzchni ponad 100 mkw., a także same lodziarnie pod marką Grycan – Lody od pokoleń. Nowe punkty będą powstawać w centrach handlowych, a także przy ulicach. – Mamy już podpisane umowy na 18 lodziarni, a planujemy otworzyć 20 – zdradził Zbigniew Grycan.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu niemal 11 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą sieć Lodziarni Firmowych w Polsce, która obecnie liczy blisko 130 lokali. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki Magdaleny. Oferta marki Grycan – Lody od pokoleń zawiera ok. 60 różnych smaków lodów, które dostępne są we wszystkich kluczowych formatach sklepów rynku detalicznego – od wielkopowierzchniowych aż po sklepy osiedlowe. Firma zatrudnia około 1,3 tys. osób.